ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFT1A FHD, 1920 x 1080, 180Hz, 1000:1, 450cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 3 584  (-10%)
Kód: 1355012
EAN: 4710483946189
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Lesklý
DisplayPort
3.5mm Jack
Typ panelu
IPS
Vlastnost
Rovný
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
1000
Hmotnost (kg)
4,5
Jas (cd/m2)
450