ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 9 010  (-11%)
Kód: 1355006
EAN: 4710483947315
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
Nastavitelná výška
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI verze
2.1
HDMI počet
2
DP počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
520
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
7,7
Jas (cd/m2)
400