ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB počet:3; USB verze:3.2.... více
Běžná cena: 10 117  (-11%)
Kód: 1355021
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
FreeSync
HDR
Výškově stavitelný
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
400
Kontrast:1
1000
Hmotnost (kg)
5,45
Jas (cd/m2)
400