ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT1B, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Zakřivený panel, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free); Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):1; Barevná hloubka (bit):8.... více
Běžná cena: 4 027  (-10%)
Kód: 1355003
EAN: 4710483945762
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Redukce blikání (flicker-free)
Zakřivený panel
Reproduktory
Typ panelu
VA
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Vlastnost
Prohnutý
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
5000
Hmotnost (kg)
6,3
Jas (cd/m2)
300