BAZAR - ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 2xHDMI, 2xDP - poškozený obal
Skladem 1 ks
Kód: 1355000
EAN: 1355000
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
USB Type-C
DisplayPort
USB 3.0
Výbava
VESA montáž
DP verze
1.4
Typ panelu
OLED
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.0
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
10
USB počet
2
HDMI verze
2.1
HDMI počet
2
DP počet
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
275