LG 110" signage 110UM5K-B UHD, 16/7, 500nit, 25% Haze, webOS 6.0
Klíčové vlastnosti Jas: 500 nitů (typ.) Rozlišení: ULTRA HD (3 840 × 2 160) Rámeček: 17 mm (rovnoměrný po všech stranách) Vestavěné reproduktory: 10 W + 10 W Rozhraní: HDMI (3×) / DP / DVI-D / USB 2.0 / RS232C / RJ45 / Audio / IR .... více
Běžná cena: 474 617  (-4%)
Kód: 1391270
EAN: 8806084240859
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: LG
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Úhlopříčka obrazovky (")
více než 100"
Rozlišení
4K UHD 3840x2160
Svítivost (nit)
500
Doba provozu
16/7