LG 30" signage 30EW5TP-A Transparent Touch OLED, HD, 200/600nit, 18/7, 43% transp. webOS 23 (7.5)
Klíčové vlastnosti Jas (typ.): 200 / 600 nitů (APL 100 % / 25 %, bez skla) Transparentnost: 37 % (celkově) Rámeček: 7,9 mm (horní/pravý/levý), 114,7 mm (dolní) Rozhraní: HDMI / DP / USB 2.0 / Touch USB / RS232C / RJ45 / IR / Audio P-Cap dotyková technologie, tvrzené čelní sklo (3T).... více
Běžná cena: 278 457  (-1%)
Kód: 1391284
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: LG
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Technologie TV
OLED
Úhlopříčka obrazovky (")
32"
Rozlišení
HD Ready 1366x768
Svítivost (nit)
600
Doba provozu
18/7