LG HTV 43" 43UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm
Rozlišení: 3840 × 2160 (4K UHD)Řešení Pro:CentricGoogle CastNetflixAirPlay.... více
Běžná cena: 22 916  (-7%)
Kód: 1391416
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: LG
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Technologie TV
LED
TV Tuner
Analogový
TV Tuner
DVB-T (MPEG-2/4)
DVB-C (MPEG-2/4)
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
USB 2.0
Jack 3,5 mm výstup
LAN (RJ-45)
RS-232
Úhlopříčka obrazovky (")
43"