LG MT IPS LCD LED 27" 27U511SA-W - IPS panel, 1920x1080, 100hz, HDMI, USB, webOS SMART
Klíčové vlastnosti: 27" Full HD (1920 × 1080) IPS displej Stojan ve stylu Slim & Flat webOS Smart Monitor ThinQ Home Dashboard Podpora Magic Remote AirPlay 2, Sdílení obrazovky, Bluetooth .... více
Běžná cena: 5 455  (-4%)
Skladem 1 ks
Kód: 1391308
EAN: 8806096390788
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: LG
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
USB
Výbava
VESA montáž
Výbava
Reproduktory
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
USB nabíjení
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
USB
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
2
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.0
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
2
HDMI verze
1.4
HDMI počet
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
4,4
Jas (cd/m2)
250