Philips MT 27" 27B2N3500JH - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,Repro,Pivot,Webkamera
Nová produktivita pracovních procesůDíky technologii SoftBlue a obnovovací frekvenci 120 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně pracovat na každodenních úkolech. Funkce podporující zvýšení produktivity, jako je USB-C a nastavitelná webkamera s funkcí Windows Hello, vám zajistí výkon i pohodlí, jaké očekáváte..... více
Běžná cena: 6 142  (-0%)
Kód: 1681429
EAN: 8721038006421
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
Jack 3,5 mm výstup
USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
Výškově stavitelný
Kamera
Webkamera
Mikrofon
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
USB nabíjení
Energetická třída
D
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
USB hub
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
3
HDMI verze
2.1
HDMI počet
2
DP počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
6,36
Jas (cd/m2)
350