Philips MT 27" 27B2U3601H - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot,Webkamera
Nová produktivita pracovních procesůDíky technologii SoftBlue a obnovovací frekvenci 120 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně provádět každodenní úkoly. Funkce podporující zvýšení produktivity, jako je USB-C a výklopná webkamera s funkcí Windows Hello, vám zajistí výkon i pohodlí, jaké očekáváte..... více
Kód: 1681427
EAN: 8721038007299
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
Jack 3,5 mm výstup
USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
LAN (RJ-45)
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
Výškově stavitelný
Kamera
Webkamera
Mikrofon
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
USB nabíjení
Daisy-chaining
Dokování NTB
Energetická třída
D
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
USB-C
LAN
3,5 mm Jack
DP
USB hub
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
3
HDMI verze
2.1
HDMI počet
1
DP počet
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
6,57
Jas (cd/m2)
350