Philips MT IPS LED 27" 27E3U7903/00 - IPS panel, 5120x2880, HDMI, ThunderBolt, LAN, USB-C, repro, nast vysky
Použití:Profesionální; Rozlišení displeje:5120x2880; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Rozhraní vstup:HDMI, USB-C; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB hub; HDMI počet:1; HDMI verze:2.1; USB počet:3; USB verze:2.0.... více
Kód: 1681381
EAN: 8721038002928
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
5120x2880
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
USB Type-C
USB
3.5mm Jack
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
USB nabíjení
Pivot
Energetická třída
F
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Profesionální
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
USB-C
3,5 mm Jack
USB hub
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Na boku
USB verze
2.0
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
3
HDMI verze
2.1
HDMI počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Kontrast:1
2000
Doba odezvy (ms)
4
Jas (cd/m2)
500