Philips MT VA LED 34" 34B2U5600C/00 - VA panel, 3440x1440, 2xHDMI, DP, USB-C, RJ45, USB 3.2, repro, nast vysky, zakriven
Použití:Profesionální; Rozlišení displeje:3440x1440; Úhlopříčka displeje ("):34; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP, USB-C; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB-Type B; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; USB počet:5; USB verze:3.2.... více
Běžná cena: 12 342  (-7%)
Skladem > 5 ks
Kód: 1681259
EAN: 8712581806040
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
USB Type-C
USB-C 3.2
Výbava
VESA montáž
Výbava
Reproduktory
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Výškově stavitelný
Energetická třída
F
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
VA
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Profesionální
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
USB-C
3,5 mm Jack
USB-Type B
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Prohnutý
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
5
HDMI verze
2.0
HDMI počet
2
DP počet
1
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
4000
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
10,4
Jas (cd/m2)
300